Yhteystiedot

GEF GreenEnergy Finland Oy

  • GreenEnergy Finland Oy (GEF) on suomalaisomisteinen aurinkosähkön edelläkävijä vuodesta 2010.
  • GEF tunnetaan asiakkaidensa keskuudessa paitsi korkealaatuisista tuotteistaan myös markkinoiden parhaasta asiakaspalvelusta ja koulutuspalveluistaan.
  • GEF toimittaa valmiit aurinkovoimalapaketit tehokkaasti logistiikkakumppaninsa kanssa jälleenmyyjiensä asiakkaiden toimitusosoitteeseen noin viikossa.
  • Helposti asennettava ja jatkuvasti kehittyvä ja laajennettava GEF Vision energianhallintapalvelu tarjoaa loppuasiakkaille parhaan mahdollisen hyödyn voimalastaan sekä asentaneelle yritykselle merkittävästi lisäarvoa mm. oman valvomon muodossa.
  • Green Energy Finland Oy:n pääomistaja on Flinkenberg Oy

Flinkenberg Oy

  • Tekniseen tukkukauppaan erikoistunut suomalainen perheyritys vuodesta 1921
  • Henkilöstöä 95, kotipaikka Espoo
  • Keskittyy energiatuotteisiin, elektroniikan komponentteihin, teräksiin ja niiden jatkojalostukseen, teollisuuskemikaaleihin sekä työkaluihin.
  • Erikoisalana korkealaatuisten energiatuotteiden, kuten aurinkoenergiaratkaisujen, akkujen ja teholähteiden maahantuonti, varastointi ja B2B-myynti.
  • Kaikki toimitukset tapahtuvat suoraan varastosta Espoossa.

Henkilökunta

Antero Huttunen
  • Myyntipäällikkö
  • antero.huttunen@gef.fi
  • 050 463 0670
Kimmo Karjalainen
  • Projektipäällikkö
  • kimmo.karjalainen@gef.fi
  • 050 310 0114
Toni Asikainen
  • Tuotepäällikkö
  • toni.asikainen@gef.fi
  • 050 491 4481
Kirsi Kesseli
  • Myyntiassistentti
  • kirsi.kesseli@gef.fi
  • 050 555 5600
Karoliina Laurila
  • Myyntiassistentti
  • karoliina.laurila@gef.fi
  • 050 574 2791
Miia Lehtinen
  • Liiketoimintajohtaja
  • miia.lehtinen@gef.fi
  • 050 555 2944
Kimmo Huoman
  • Järjestelmäarkkitehti
  • kimmo.huoman@gef.fi
  • 050 555 1929
Toni Naukkarinen
  • Ohjelmistosuunnittelija
  • toni.naukkarinen@gef.fi
  • 050 516 2336
Christoffer Ehrnrooth
  • Toimitusjohtaja


Pyydä tarjous

Laskutustiedot

GreenEnergy Finland Oy:n (2360592-6) laskutustiedot:

Toivomme saavamme laskut ensisijaisesti verkkolaskuina:

Verkkolaskuosoite: 003723605926
Operaattori: Liaison Technologies Oy
Välittäjän tunnus: 003708599126

Laskuja voi lähettää myös sähköpostiosoitteeseen:
scanning.europe@liaison.com

Ainoa sallittu formaatti on pdf-tiedosto, jossa laskun osoitekentässä on oltava paperilaskujen osoitetieto.
Lisäksi sähköpostilaskuissa saa olla vain yksi lasku per tiedosto.

Paperilaskujen postitusosoite on:
GreenEnergy Finland Oy
16809618
PL 7000
00019 SSC
FINLAND

Edistämme uusiutuvan energian kasvua.

  • Asiantuntijuus
  • Palvelu
  • Luotettavuus
  • Kumppanuus