Yhteystiedot

Henkilökunta

Juho-Pekka Hurskainen
  • Tuotepäällikkö
  • juhopekka.hurskainen@gef.fi
  • 050 311 2372
Antero Huttunen
  • Myyntipäällikkö
  • antero.huttunen@gef.fi
  • 050 463 0670
Kimmo Karjalainen
  • Projektipäällikkö
  • kimmo.karjalainen@gef.fi
  • 050 310 0114
Kirsi Kesseli
  • Myyntiassistentti
  • kirsi.kesseli@gef.fi
  • 050 555 5600
Miia Lehtinen
  • Liiketoimintajohtaja
  • miia.lehtinen@gef.fi
  • 050 555 2944
Kimmo Huoman
  • Järjestelmäarkkitehti
  • kimmo.huoman@gef.fi
  • 050 555 1929
Toni Naukkarinen
  • Ohjelmistosuunnittelija
  • toni.naukkarinen@gef.fi
  • 050 516 2336
Christoffer Ehrnrooth
  • Toimitusjohtaja


Pyydä tarjous

Edistämme uusiutuvan energian kasvua.

  • Asiantuntijuus
  • Palvelu
  • Luotettavuus
  • Kumppanuus

Laskutustiedot

GreenEnergy Finland Oy:n (2360592-6) laskutustiedot:

Toivomme saavamme laskut ensisijaisesti verkkolaskuina:

Verkkolaskuosoite: 003723605926
Operaattori: Liaison Technologies Oy
Välittäjän tunnus: 003708599126

Laskuja voi lähettää myös sähköpostiosoitteeseen:
scanning.europe@liaison.com

Ainoa sallittu formaatti on pdf-tiedosto, jossa laskun osoitekentässä on oltava paperilaskujen osoitetieto.
Lisäksi sähköpostilaskuissa saa olla vain yksi lasku per tiedosto.

Paperilaskujen postitusosoite on:
GreenEnergy Finland Oy
16809618
PL 7000
00019 SSC
FINLAND

Käytämme evästeitä verkkosivustollamme, jotta voimme tarjota sinulle parhaan kokemuksen muistamalla kiinnostuksesi ja toistuvat vierailut. Napsauttamalla "Hyväksy" hyväksyt kaikkien evästeiden käytön.